Головна Місто В Бердичеві спочатку підняли вартість проїзду в маршрутках, а тепер зменшують

В Бердичеві спочатку підняли вартість проїзду в маршрутках, а тепер зменшують

108
0

Про свої наміри зменшити вартість проїзду в бердичівському громадському транспорті міські перевізники повідомили на засіданні виконавчого комітету, що відбулось на початку тижня, у понеділок 23 червня. Причиною зменшення вартості проїзду, за словами Ігоря Плісака, директора АТП 118-37, одного з найбільших міських перевізників, стала негативна реакція людей, які висловили своє обурення, як в телефонному режимі безпосередньо перевізникам, так і в коментарях на новинних інтернет-ресурсах.

Про це повідомляє "РІО Бердичів".

Враховуючи думку людей, керівники підприємств, ще раз зібрались після засідання виконавчого комітету на якому було прийняте рішення про зростання до 3 гривень і порадившись, вирішили піти на компроміс зменшивши вартість проїзду до 2 гривень 50 копійок за одну поїздку. За умови, якщо влада призупинить вимоги щодо оновлення рухомого складу автопарків. Втім, такі розцінки діятимуть недовго – вже в листопаді вартість проїзду таки виросте до 3 гривень за одну поїздку.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here