Головна Місто ”Елітбуд-1”, яке раніше завищило ціну за ”Ракушку”, тепер в Черняхові за 8,67...

\”Елітбуд-1\”, яке раніше завищило ціну за \”Ракушку\”, тепер в Черняхові за 8,67 млн збудує школу

110
0

Відділ освіти Черняхівської райдержадміністрації уклав угоду з ПП «Елітбуд -1» на будівництво школи на 864 учні у Черняхові (друга черга, другий пусковий комплекс, блок «Б»).

Вартість робіт становить 8,67 млн. грн, – про це повідомляє ProfiDOM.com.ua.

За договором планується зведення фундаменту, стін, встановлення вікон та дверей  підлоги, внутрішня обробка, облаштування покрівлі та горища, вентиляції, прокладання побутових мереж, закупівля світильників, підключення телефону та телевізора, включаючи закупівлю обладнання, і т. д.

Єдиним конкурентом «Елітбуд – 1», допущеним до торгів, було ТОВ «АртХаус».

Замовник відхилив більш дешеву пропозицію компанії «Будсервіс» (на 8 %), оскільки учасник не надав ліцензії, необхідної для виконання робіт, також були відсутні документальні підтвердження на транспортні засоби та спецтехніку.

Нагадаємо, що раніше "Елітбуд-1" неодноразово вигравало тендери на проведення будівельних робіт. Комунальне підприємство «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» Управління культури Житомирської міської ради переплатило фірмі «Елітбуд-1» 324,5 тис. грн. за реконструкцію літньої естради.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here