Home Місто В Хорошеві відкрили пам’ятник учасникам АТО

В Хорошеві відкрили пам’ятник учасникам АТО

321

 

Пам’ятник героям – загиблим учасникам АТО відкрили у смт Хорошів 9 травня 2017 року в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич разом із депутатами обласної ради Володимиром Ковальчуком, Анатолієм Подіком, Миколою Рудченком та народним депутатом Павлом Дзюбликом.

Голова ОДА Ігор Гундич підкреслює, що такі заходи є свідченням того, що в невеликому селищі рівень патріотизму не нижчий, ніж у 300-тисячному обласному центрі. Саме тому День перемоги над нацизмом керівник області провів у Хорошеві.

Ігор Гундич подякував усім ветеранам та матерям, які виховали синів справжніми патріотами.

«Висловлюю шану всім ветеранам, які боролися проти нацизму. Напевно, у далекому 1945 році наші діди і прадіди, навіть не думали, що через 70 років їхні онуки і правнуки, сини незалежності України – «четверте покоління» – будуть зі зброєю в руках боронити свою землю. Але, на жаль, нащадки славних героїв, які перемогли нацизм, захищають незалежність та територіальну цілісність України. І дуже часто – ціною власного життя. Як і ці Герої, пам’ятний знак яким ми сьогодні відкрили. Висловлюю велику повагу і подяку матерям, що виховали таких синів. Слава ветеранам, слава воїнам АТО, слава Україні!», – зазначив голова облдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба ОДА, сотні жителів та гостей селища вшанували загиблих захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here