Головна Місто В інтернеті можна покласти квіти до меморіалів загиблих житомирських військовослужбовців. ФОТО

В інтернеті можна покласти квіти до меморіалів загиблих житомирських військовослужбовців. ФОТО

31
0

Віднедавна в Україні дії спеціальний сайт-меморіал, де зібрана інформація про українських військовослужбовців, які загинули під час бойових дій у Криму та на Сході країни протягом останніх місяців.

Розробники віртуальної "Книги пам’яті" звертаються до користувачів "На сьогодні опрацьовано лише 320 (до 15 липня 2014 р.) з понад 550 прізвищ загиблих. Якщо Ваш загиблий загинув до 15.07.2014 р. та його прізвища немає в книзі, будь ласка напишіть нам! Загиблі після 15.07.2014 р. будуть додані трохи пізніше!". 

Зокрема, дізнатися про того чи іншого загиблого можна у різний спосіб: користуючись алфавітним покажчиком, де подано дані про загиблих по прізвищах, чи безпосередньо вказуючи місце служби – Нацгвардія, ЗСУ, прикордонна служба, МВС, територіальні батальйони.

Відвідувачі сайту можуть написати лист авторам проекту, аби внести зміни до вже існуючої сторінки з інформацією про загиблого чи додати свого.

Крім цього, за допомогою спеціальної кнопки можна безпосередньо в інтернеті покласти квіти до меморіалу загиблого військовослужбовця.

З-поміж інших, у книзі йдеться про загиблих військовослужбовців з Житомирщини – де народилися, проходили службу, в якій ситуації отримали поранення та сімейний стан. Додатково кількома рядками описують нагороди загиблого, які той отримав під час служби чи посмертно.

Загалом із трьох бригад  – 95 Житомирської, 30 з Новоград-Волинська і 26 з Бердичева, на сайті є розповіді про 28 загиблих вояків.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here