Home Місто В інтернеті продають футболку з автографами динамівців, щоб допомогти пораненим з Житомирщини

В інтернеті продають футболку з автографами динамівців, щоб допомогти пораненим з Житомирщини

172

Футболка з підписами гравців "Динамо" Київ виставлена ​​на аукціон у соціальній мережі Facebook. Гроші від її продажу підуть на допомогу пораненому журналісту Денису Гойко з Новограда-Волинського, а також тяжкопораненому бійцеві Бабському Сергію з Коростеня.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер Костянтин Ходаковський.

"У нас є чудова футболка на лот. Нам її подарував ФКДК (футбольний клуб Динамо Київ) на ній поставили свої автографи такі футболісти: Ребров, Рибка, Шовковський, Сілва, Макаренко, Антунеш (Козаков), Морозюк, Мякушко, Андрієвський (Теодорчик, 46), Буяльський, Петрович, Кранчар (Болденков, 63), Мораес (Яремчук, 69) + Максим Коваль і Сидорчук. Гроші від продажу футболки, ми б хотіли передати Денису Гойко і Бабському Сергію ", – написав він.

Волонтер нагадав, що 10 лютого під Краматорському (Донецька область) був важко поранений журналіст Центральної телерадіостудії (ЦТРС) МІіністерства оборони України Денис Гойко.

Також Ходаковський повідомив, що Бабський Сергій Олександрович, є військовослужбовцем української армії і отримав важкі поранення в зоні АТО при виконанні бойового завдання.

Інформація про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої АТО».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here