Головна Місто В Коростені перевіряють стан доріг

В Коростені перевіряють стан доріг

133
0

Після закінчення зимового сезону на багатьох ділянках проїзної частини на території Коростенського району утворилася ямковість, пошкоджена значна частина технічних засобів регулювання дорожнього руху, зношена дорожня розмітка, в незадовільному стані знаходяться тротуари, узбіччя, розділові смуги.

Тому з метою визначення стану автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів, підготовки їх до літнього сезону, в період з 20 березня по 20 квітня на території м. Коростень та Коростенського району, в рамках загальнодержавних заходів, Державтоінспекція району проводить весняний комісійний огляд доріг. Створені спеціальні комісії, до складу яких входять працівники ДАІ, представники служби автомобільних доріг,  облавтодору, Укрзалізниці, комунальних організацій.

Про це повідомляють на сайті Коростенської міськради

Під час проведення огляду в обов’язковому порядку будуть фіксуватися стан дорожнього покриття, узбіч, смуг відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху й зовнішнього освітлення.

При обстеженні об’єктів дорожнього сервісу перевіряється їх відповідність затвердженій проектній документації, наявність та стан перехідно-швидкісних смуг, освітлення, розмітки, необхідних дорожніх знаків.

У разі виявлення порушень у частині утримання вулично-дорожньої мережі працівники ДАІ будуть притягувати до адміністративної відповідальності  посадових осіб дорожніх, комунальних, залізничних та інших організацій щодо порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху, а також надаватися приписи на усунення виявлених недоліків.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here