Home Місто В Коростені соціальні служби безкоштовно надають юридичну та психологічну консультацію

В Коростені соціальні служби безкоштовно надають юридичну та психологічну консультацію

131
Згідно соціальних ініціатив президента з 02.07.2012 Коростенський міський центр для сім’ї дітей та молоді розширив свій штат 15 фахівцями із соціальної роботи. Це люди, які пройшли спеціальне навчання для роботи з сім’ями та мають відповідну вищу освіту: юридичну, медичну, психологічну або  педагогічну.    
Про це повідомляють на сайті міськради.

Головною метою роботи центру звичайно ж є підтримка та допомога малозахищеним категоріям сімей та особам, та вирішення питань, що заважають їх нормальній життєдіяльності. Здебільшого це багатодітні сім’ї, матері-одиначки, малозабезпечені сім’ї, сім’ї, де проживають люди з функціональними обмеженнями, де батьки або один з батьків є безробітними, або ж неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки чи зловживають спиртними напоями. Також сім’ї,  діти з яких скоїли злочин, або ж повнолітні  особи, засуджені без позбавлення волі, чи звільнені з місць позбавлення волі.    

Всім переліченим категоріям за потреби надаються різноманітні послуги. Це допомога у працевлаштуванні, в відновленні, оформленні документів, у вирішенні конфліктних ситуацій в родині. За потреби надається   гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття та продуктових наборів.

Також в центрі соціальних служб можна отримати кваліфіковане юридичне та психологічне консультування. Всі послуги в центрі надаються безкоштовно!

Спеціалісти центру завжди вислухають, підтримають і допоможуть! Тож звертаємось  до людей не боятися, а за потреби звертатися до нас,  бо ми працюємо для того, щоб допомогти вам  у вирішенні ваших проблем.

Можна з впевненістю сказати, що багато людей бояться звертатися з різних причин – одні, щоб не розголошувати   сімейні проблеми, інші ж відносяться з недовірою. Хотілося б ще раз наголосити на тому, що робота з кожною сім’єю чи особою проводиться індивідуально та анонімно, за виключенням, коли людина не заперечує участі у груповій роботі. Наприклад, проведенні круглих столів за участю суб’єктів із соціальної роботи.

Також дуже часто люди, самі того не підозрюючи, стають об’єктом   насилля. Під терміном насилля не обов’язково маємо на увазі фізичне насилля чи сексуальне, а наприклад, економічне чи психологічне. Є сім’ї, в яких, на жаль, це вважається нормальним явищем. Хотілося б звернутися до таки людей, не  мовчіть! Звертайтеся до нашого центру!  

Також, при нагоді, звертаємось до людей:  якщо ви бачите, що у сусідів відбувається щось асоціальне, наприклад погано поводяться з дитиною, або ж батьки зловживають алкоголем, не виконують належним чином батьківські обов`язки, не будьте байдужими, повідомляйте!

Коростенський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді займається не лише вирішенням складних життєвих обставин. Але й спільно з іншими суб’єктами соціальної роботи проводить різні заходи соціального  спрямування, ніколи не залишаться байдужим до чужого горя. Неодноразово працівниками центру збиралися кошти для тяжкохворих дітей та для забезпечення потреб центру для дітей з функціональними обмеженнями «Джерело Надії».   

Нещодавно спільно Управлінням праці та соціального захисту населення  складалися соціальні паспорти учасників бойових дій, членів сімей загиблих та інвалідів Великої Вітчизняної війни. На даний час фахівцями із соціальної роботи також проводиться обстеження умов проживання громадян, які звернулися до міської ради для отримання грошової допомоги. Тож не дивуйтеся, якщо при зверненні за допомогою до міської ради, до вас завітають фахівці із соціальної роботи.

Отож, якщо у Вас виникли проблеми або питання, хочете поговорити, отримати консультацію, звертайтеся!

Тел. 5-07-59 або ж 4- 79-07

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here