Home Місто В Коростені відкрили меморіальну дошку бійцю 30-ї бригади

В Коростені відкрили меморіальну дошку бійцю 30-ї бригади

125

13 жовтня 2015 року на приміщенні Коростенської гімназії  було відкрито меморіальну дошку загиблому  герою АТО Сергію Романчуку.

Меморіальна дошка виготовлена за кошти, які були зібрані членами Громадської організації «Братство ветеранів АТО Коростенщини».

Романчук Сергій Михайлович – старший лейтенант Збройних Сил України, боєць 30-ої бригади, загинув  9 лютого 2015 року під с.Логіново Донецької обл.. Довгий час він вважався безвісті зниклим.

Народився Сергій 20 квітня 1974 року в місті Коростені в сім’ї службовців. У 1991 році закінчив Коростенську середню школу № 4. Далі вступив до Ленінградського вищого військового інженерного училища зв’язку, яке закінчив у 1996 році. З 1996 по 1998 рік служив на командних посадах в військах ППО Збройних Сил РФ, але внутрішній світогляд змусив звільнитися з лав збройних сил та повернутися в Україну на Батьківщину. Працював на різних підприємствах міста Коростеня. Останнє місце роботи – відділення ВОХОР, що здійснює охорону військової частини в с.Ушомир Коростенського району.

Після оголошення першої хвилі часткової мобілізації 19 березня 2014 року за власним бажанням був мобілізований до Збройних Сил України. Був призначений на посаду заступника командира роти по роботі з особовим складом 30 окремої механізованої бригади (м.Новоград-Волинський). Учасник АТО літньої кампанії 2014 року. Виконуючи військовий обов’язок, загинув 9 лютого 2015 року під час другої ротації поблизу с. Логвинове Донецької області, захищаючи місто Дебальцеве від захоплення незаконними терористичними збойними формуваннями. Підрозділ, яким командував старший лейтенант Романчук Сергій Михайлович, потрапив під артилерійський обстріл, але позиції не здав.

Вдома залишилася дружина, малолітня донька та двоє дітей дружини, яких він виховував як рідних.

Зазначимо, що мемоморіальну дошку планували відкрити 14 жовтня в День захисника України.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here