Home Місто В Коростенському районі 10-річному хлопчику вручили орден його загиблого батька

В Коростенському районі 10-річному хлопчику вручили орден його загиблого батька

124

На Житомирщині під час урочистих зборів в Коростенській райдержадміністрації вручили орден «За мужність» III ступеня  сину загиблого воїна Володимира Шленчака.

Про це повідомляє "День".

Десятирічний Владислав знає, що його батька удостоєно цієї нагороди за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Голова райдержадміністрації Сергій Дмитрук і військовий комісар Вадим Філоненко, які вручали хлопчику орден, сказали, що його батько – герой, який віддав життя за Україну, за те, щоб і його сімֹ’я, і всі ми жили в мирі. Водночас зазначили, що усім, чим зможуть, підтримуватимуть родину воїна-патріота.

Володимир Шленчак, 1976 року народження, із с. Грозине Коростенського району. Відстоювати незалежність і цілісність нашої держави пішов добровольцем. Службу проходив у складі 30-ї окремої механізованої бригади. Був заступником командира бойової машини – навідником-оператором. Життя патріота обірвалося 14 серпня 2014 р. поблизу с. Никифорівка  Артемівського району на Донеччині внаслідок  артилерійського та мінометного обстрілу позицій бригади.   У нього залишилися батьки, дружина і син.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here