Головна Місто В Коростенському районі директор сільгосппідприємства незаконно вирубав майже 19 тисяч дерев

В Коростенському районі директор сільгосппідприємства незаконно вирубав майже 19 тисяч дерев

100
0

Директор сільськогосподарського підприємства «Обрій», розташованого в селі Білка Коростенського району Житомирської області, примудрився протягом року незаконно зрубати майже 19 тисяч дерев на орендованих у лісгоспу ділянках. Оскільки «Обрій» як орендар не є постійним лісокористувачем і не має права займатися вирубкою, директор підприємства просто підробив необхідні документи. За підрахунками екологів, природі завдано шкоди на суму близько шести мільйонів гривень.

Про це пишуть "Факти".

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області визнав директора сільгосппідприємства винним і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном на три роки, проте не позбавив його права займати керівні посади.

Державне підприємство «Коростенський лісгосп» та Білківський сільрада були, м’яко кажучи, шоковані таким вироком і звернулися до Господарського суду Житомирської області про стягнення з «Обрію» матеріальної шкоди в сумі 241 000 723 гривні та заподіяних довкіллю збитків – майже шість мільйонів гривень. Господарський суд повністю задовольнив заявлені позовні вимоги.

– Проте засуджений продовжує працювати на тому ж підприємстві, на тій же посаді, – говорить голова Білківської сільради Віталій Камінський. – Щодо стягнення, то у директора не виявилося особистого майна. Арешт накладено на майно сільгосппідприємства «Обрій». Але більша його частина – це паї звичайних людей. І з них не можна нічого взяти, тому що паї використовуються незаконно, без укладення будь-яких договорів оренди з даним підприємством.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here