Home Місто В Коростенському районі люди бояться їсти через епідемію Боткіна

В Коростенському районі люди бояться їсти через епідемію Боткіна

131

До інфекційного відділення лікарні з діагнозом "гепатит А" були госпіталізовані 26 жителів села Ходаки Коростенського району, які заразилися інфекцією на похороні, – йдеться у сюжеті ТСН.

Люди побоюються розповсюдження інфекції, кажуть, бояться навіть їсти, бо інфекція може розповсюдитися і через продукти. Жителі села Ходаки скаржаться, що через масові захворювання у село перестали завозити хліб.

Серед госпіталізованих – половина дітей. Медики оцінюють стан хворих як легкої та середньої тяжкості.

Лікарі від коментарів ухиляються. Діагноз "гепатит А" підтвердили лише в однієї дитини, а в інших двадцяти п’яти хворих лише попередній діагноз. Остаточні результати аналізів чекають після вихідних, наразі джерело інфекції остаточно не виявлене.

Через карантин у місцевій школі канікули розпочалися раніше, та їх можуть подовжити.

Однією з версій того, що стало причиною масового зараження на вірусний гепатит, епідеміологи називають поминальний обід, на якому жителі села Ходаки заразилися ще місяць тому. Також припускають, що вірус міг з’явитися у криничній воді, або у завезеній партії горілки. Місцева влада запевняє, що всі випадки розповсюдження інфекції локалізовані. На території села проводився подвірний обхід, всі жителі пройшли медогляд та була проведена дезінфекція колодязів.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here