Home Місто В Любарській міліції організували екскурсію для батьків з дітьми

В Любарській міліції організували екскурсію для батьків з дітьми

189

Працівники Любарського РВ УМВС запросили до себе у гості дітей та їх дорослих піклувальників, аби ближче познайомити зі своєю роботою та розповісти про правила безпечної поведінки.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Запрошені із задоволенням прийняли пропозицію міліціонерів і уже з самісінького ранку були у райвідділі, з нетерпінням очікуючи на обіцяну екскурсію.

– Метою нашого заходу є проведення профілактичної роботи серед дітей, безпосереднє знайомство та спілкування, – зазначив начальник Любарського РВ УМВС України в Житомирській області Михайло Сорока. – Сьогодні ми запросили у гості прийомних дітей та дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу разом з їх батьками-вихователями та піклувальниками, адже такі сім’ї потребують нашої підтримки та уваги.

Допитливі хлопчаки та дівчатка з цікавістю розглядали облаштування чергової частини, розпитували про обов’язки оперативних чергових. Батьків зацікавила інформація про режим роботи міліції, прийом громадян керівним складом райвідділу та умови вступу до навчальних закладів системи МВС. Побували гості й в основних міліційних підрозділах, поцікавилися роботою кожного з них.

Захопливою частиною екскурсії стало відвідування класу професійної підготовки правоохоронців. Школярі з подивом дізналися, що працівники міліції теж постійно навчаються, щоправда предмети, які тут вивчають, відрізняються від шкільних.

Хлопчаки, не приховуючи захвату, розглядали та приміряли спеціальні обладунки – шолом, бронежилет та наколінники. Найменші відвідувачі з трепетом торкалися учбового пістолета та порівнювали його зі своєю іграшковою зброєю.

Оперуповноважений кримінальної міліції в справах дітей райвідділу Олеся Миколайчук розповіла відвідувачам про основні правила безпечної поведінки на вулиці, у громадських місцях, школі. Наводячи конкретні приклади, пояснила, чому не варто знайомитись з невідомими, як діяти у тих чи інших життєвих обставинах тощо.

 

По завершенню дітлахи та батьки щиро подякували правоохоронцям за корисну пізнавальну екскурсію.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here