Home Місто В Малинському районі незаконно вирубали 136 дерев для спорудження церкви

В Малинському районі незаконно вирубали 136 дерев для спорудження церкви

120

Підрозділ державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Малинського МВ УМВС займається фактом незаконної вирубки сосон у селі Жовтневому Головківської сільської ради Малинського району.

Про це пише Інфо Малин.

– Факт вирубки 136 соснових дерев, за вказівкою сільського голови, дійсно мав місце, – підтвердив інформацію начальник Малинського МВ УМВС, полковник міліції Михайло Старовойт. – Збитки від зрізання дерев становлять 237 тис. грн. Нині відкрите кримінальне провадження за ч.2 статті 367 Кримінального кодексу України (Службове недбальство).

У разі доведення в суді провини чиновника за самовільне вирубування лісу він може бути покараний позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нині ведуться слідчі дії.

За словами жителів села, ліс планувалося надати для спорудження Божого храму у Головках, але матеріал до релігійної громади села з невідомих причин не дійшов.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here