Головна Місто В Новоград-Волинський повернулися військові з Косово

В Новоград-Волинський повернулися військові з Косово

114
0

Відповідно до наказу Міністра оборони України, в Косово проходить чергова, 18 -та, ротація національного контингенту багатонаціональної бойової групи «East» сил KFOR.

Про це повідомляє "Восьмий корпус".

Сьогодні вранці в Новоград- Волинський, що на Житомирщині, повернулася перша партія українських військовослужбовців, які протягом року успішно виконували завдання з підтримання миру і безпеки на Балканах.

На зміну їм, в рамках першого етапу ротації, на американську військову базу «Bondsteel» 
раніше прибув особовий склад іншого українського підрозділу на чолі з майором Володимиром Горбатюком.

Для здійснення контролю і надання допомоги в проведенні заміни контингенту в Косово також направлена ??оперативна група Міноборони України під керівництвом заступника начальника Головного командного центру Збройних Сил України полковника Юрія Гудєєва.

У ході ротації члени оперативної групи опрацюють організаційно – штатну структуру національного контингенту, ознайомляться з організацією життєдіяльності, розміщенням та побутом особового складу, перевірять готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням, промоніторять процес прийому – передачі справ та посад командирами, а також проведуть робочі зустрічі з командуванням багатонаціональної бойової групи «East» сил KFOR.

Під час установчої наради голова оперативної групи Міноборони полковник Юрій Гудєєв заслухав доповідь командира національного контингенту попередньої ротації гвардії підполковника Володимира Кокорева і поставив завдання командиру майору Володимиру Горбатюку.

За словами Юрія Гудєєва, особовий склад 17 – ї ротації зробив вагомий внесок у справу підтримання миру і безпеки в Косово. Звертаючись до новоприбулих військовослужбовцям, він зорієнтував їх на подальше якісне і професійне виконання службових обов’язків.

Представники оперативної групи разом з командирами підрозділів також відвідали передові оперативні бази та оглянули зони інтересу, де українські військовослужбовці виконують бойові завдання вищих штабів.

Зокрема, новоприбулі миротворці ознайомилися з умовами несення служби на військових базах «Gate-1» поблизу кордону з Республікою Сербія, «Cabra» в північній частині Косово, неподалік албанського населеного пункту Чабрия і « Нічого Хілл», де в даний час виконує функції коменданта український офіцер майор Володимир Воловик.
Повну заміну особового складу національного контингенту багатонаціональної бойової групи «East» сил KFOR у Косовому заплановано провести в кінці квітня.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here