Home Місто В Новоград-Волинському дітям вручили плодарунки за перемогу в конкурсі ”Якби міліціонером був...

В Новоград-Волинському дітям вручили плодарунки за перемогу в конкурсі \”Якби міліціонером був я\”.ФОТО

149

Днями у Новоград-Волинському міськвідділі міліції відбулося урочисте нагородження переможців першого етапу регіонального конкурсу дитячої творчості, присвяченого Дню міліції України.

Правоохоронці міста намагались залучити до участі у конкурсі якомога більше хлопчиків та дівчаток, під час зустрічей зі школярами запропонувавши їм продемонструвати власні творчі здібності у тематичних роботах.

– Проведення конкурсу – це засіб формування у дітей патріотичних почуттів та елемент правового виховання. Відтак захоплення мистецтвом повинно стати невід’ємною частиною душі маленьких громадян, початком, що продовжує особистість, – коментує керівник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС Житомирщини Галина Шилова.

Участь у конкурсі взяли 52 юних звягельчани, що представляли загальноосвітні школи міста.

Про це повідомляє Новоград-Волинський МВ УМВС України в Житомирській області.

Рівень підготовки учасників визначало компетентне журі, до складу якого увійшли представники центру сім’ї, молоді та спорту,  відділу освіти та науки Новоград-Волинської райдержадміністрації та працівники Новоград-Волинського міськвідділу міліції.

Десятикласниця Олена Котюк із загальноосвітньої школи м. Новограда-Волинського №9 – інвалід дитинства, з вадами фізичного розвитку. За допомогою мами дівчинка завітала на урочистості, та не у якості глядача, а як гідного суперника та претендента на перемогу. Дівчинка написала тематичний твір, що не залишив байдужим жодного з членів журі. Проте не тільки красномовним талантом нагородила доля дівчинку, Оленка виявилась ще й вправною майстринею з бісероплетіння, тож і представила увазі журі свої  вироби.
Відтак за результатами конкурсу саме Оленчина робота, сповнена любові до життя, отримала III місце разом із оплесками присутніх.

II місце отримала Каріна Барановська, учениця 6-А класу загальноосвітньої школи IIII ступенів №6. Дівчинка володіє мистецтвом створення іграшок з паперу – «Орігамі» й представила на конкурс свої майстерні роботи.

А переможцем районного етапу конкурсу було визнано Анастасію Шуляк, ученицю 6-А класу Новоград-Волинського гімназії імені Лесі Українки, з роботою – «Лялька-міліціонер», одяг який змайструвала за власними викройками, підібравши уставні кольори повсякденної форми міліціонера. У цьому вбранні лялька вирушить на стройовий огляд до обласного Управління МВС, аби позмагатися за перемогу у другому турі.

Переможців першого етапу конкурсу правоохоронці Новоград-Волинського МВ УМВС нагородили дипломами та цінними подарунками.

Проте серед значної кількості робіт неможливо було залишити без уваги малюнки й інших учасників. Усі діти отримали заохочувальні подарунки та пообіцяли наполегливо займатись, аби стати гідними громадянами нашої держави, а також висловили бажання вступити до вищих навчальних закладів системи МВС та пов’язати  своє майбутнє з правоохоронною діяльністю.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here