Головна Місто В Новограді-Волинському чоловік впав з перехідної площадки вагону-зерновозу

В Новограді-Волинському чоловік впав з перехідної площадки вагону-зерновозу

93
0

В процесі розслідування з пояснень свідків з’ясовано попередні обставини, за яких стався нещасний випадок 13 травня 2014 року зі смертельним наслідком з вантажником ТОВ «Житниця».

Про це повідомляє прес-служба теруправління.

Комісія із спеціального розслідування встановила, що о 8 год ранку 13 травня вантажник розпочав свій робочий день. В цей день завантажувалися вагони – зерновози, тому до його обов’язків також входило прибирання сміття та підмітання зерна обабіч вагонів, розсипаних в процесі завантаження. Перед початком робочої зміни майстер товариства провів робочим інструктаж в усній формі з безпечних методів виконання робіт.

Близько 11 год, проходячи зовні території складу №7 у напрямку завантажувальної вишки, майстер товариства побачив, що вантажник, який перебував на перехідній площадці вагону-зерновозу та змітав з неї залишки розсипаного зерна, раптом нахилився і упав з її висоти. Внаслідок падіння постраждалий вдарився головою об гостре каміння, яким було підсипане полотно залізничної колії.

Була негайно викликана швидка медична допомога, а працівниками товариства надано першу невідкладну допомогу. Проте, перебуваючи на лікуванні, 15 травня постраждалий, внаслідок отриманої травми, помер в Новоград-Волинській центральній районній лікарні.

Відповідно до медичного висновку причиною смерті є перелом кісток склепіння черепа.

 

Наразі комісія із спеціального розслідування встановлює ймовірні причини настання нещасного випадку.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here