Home Місто В Новограді-Волинському школярі врятували 21-річного хлопця від фатального стрибка з мосту

В Новограді-Волинському школярі врятували 21-річного хлопця від фатального стрибка з мосту

331

Четверо школярів у Новограді-Волинському урятували 21-річного хлопця від фатального стрибка з мосту. 9-класники побачили парубка, який перестрибнув огорожу мосту і намагався підтягнутися на поруччі, але зірвався і полетів униз, а його товариш у шоці від того, що друг розбився, намагався стрибнути за ним, ідеться в сюжеті ТСН.

Школярі одразу помітили старших парубків, бо ті були галасливі та схожі на таких, що перебували напідпитку. "Побачили, як один хлопець перелазить через перила. Вони двоє займалися армреслінгом, і вони, мабуть, хотіли відчути екстрім. Один хлопець думав, що він підтягнеться, бо він був сильним – він не втримався, бо був дуже п’яний", – розповів учень міського колегіуму Сергій Валовик. Парубок упав з висоти не менше 15 метрів на вкриту кригою річкою.

Другий хлопець, зрозумівши, що товариш загинув, переліз через перила і хотів стрибнути униз. Школярі злякалися, але не розгубилися, і разом почали тягти парубка назад на міст. "Видно, що текли сльози з очей, напевно, це його найкращий друг. Не міг цього перетерпіти", – пригадує школяр Юрій Юцик. Врятований 21-річний Василь відмовляється зустрічатися з журналістами, бо досі не може оговтатися від смерті свого найкращого друга. "Могло статися дві смерті. Ці хлопці підійшли і спасли Васю. Якби не ті хлопчики – велике їм дякую", – каже сестра врятованого Юрія Семенчук.

У колегіумі, де вчаться юні рятівники, вчинком учнів пишаються, бо хлопці ризикували своїм життям, адже на мосту слизько, а парубок, якого вони перетягували через перила мосту, старший і важчий за школярів. В такому стані він міг когось скинути з мосту, але на щастя, все обійшлося.

"Ясно, що переживали – і батьки переживали,  і ми переживали. Бо це б все могло трапитися і не так, як би нам хотілося. Але слава Богу", – каже директор навчального закладу Камілія Седлецька. За врятоване життя поліція вручила школярам подяки, а для самих рятівників цей випадок став повчальним – після того, як вони побачили, до чого може призвести екстрім, вони вже не хочуть просто так ризикувати та будуть відмовляти жартувати з життям інших.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here