Home Місто В Новограді-Волинському урочисто зустріли миротворців

В Новограді-Волинському урочисто зустріли миротворців

110

Після успішного виконання миротворчої місії на Балканах, в Україну повернувся інженерний підрозділ зі складу національного контингенту в Косово, Республіка Сербія, – повідомляє "Восьмий корпус".
У місті Хмельницькому прибулих миротворців зустріли товариші по службі, рідні та близькі. Більше року, а точніше 1 рік і 1 тиждень поділяли кордони військовослужбовців з їх сім’ями.

Після переїзду в Новоград-Волинський, в розташуванні 12-го інженерного полку, на базі якого формувалося підрозділ, в частині відбувся урочистий мітинг за участю керівництва полку, представників управління 8-го армійського корпусу, міської ради, ветеранської організації та духовенства.

Командир інженерного полку, полковник Микола Борисов, привітав миротворців з поверненням на рідну землю і подякував їм за старанність, наполегливість і професіоналізм.

– Командування 12-го інженерного полку з самого початку було впевнене за своїх підлеглих, – зазначив Микола Борисов, – адже до складу миротворчого підрозділу відбиралися кращі фахівці.  Вітаю Вас з поверненням на Батьківщину і бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя та нових успіхів у справі служіння Батьківщині.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here