Головна Місто В Новограді-Волинському жінки вимагають, щоб їм повернули чоловіків

В Новограді-Волинському жінки вимагають, щоб їм повернули чоловіків

104
0

 

21 травня, у Великій залі Будинку рад керівництво Новоград-Волинського району та міста разом з представниками війскомату на чолі з військовим комісаром, підполковником С.В. Канюкою поспілкувалися з жінками району та міста, чоловіки і сини яких були мобілізовані до лав Збройних Сил України.

Кілька десятків жінок вимагали відпустити резервістів, котрих мобілізували ще на початку квітня.

Про це повідомляють на сайті Новоград-Волинської РДА.

Жінки висловлювали свій протест проти представників місцевого військового комісаріату, котрі несправедливо проводили відбір чоловіків – військовозобов’язаних.

Вони також просили негайно провести ротацію призваних чоловіків та поновити на роботах тих чоловіків, яких незаконно було звільнено.

Впоратися із обуреними жінками було важко. Лунали вигуки жінок про те, що їхні чоловіки скаржаться на умови перебування, медичне обслуговування, неналежне харчування.

– Їм не видали ні ковдри, ні берців, годують однією кашею!

– Чоловік дзвонить і каже, що там половина хлопців похворіли на грип, а їм геть лікаря не дають!

Якщо їхні вимоги не почують – жінки висловили повну готовність їхати у Київ, у Кабінет Міністрів, у Верховну Раду України.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here