Home Місто В Новогуйвинську залишився зимувати лелека. ВІДЕО

В Новогуйвинську залишився зимувати лелека. ВІДЕО

169

Незвичний мешканець з`явився у селищі Новогуйвинськ поблизу Житомира. Там, за нез`ясованих причин залишився зимувати лелека.

Про це йдеться у сюжеті ЖОДТРК.

Людей самотній птах вразив настільки, що вони взяли шефство над пернатим. Чому лелека не полетів у теплі краї – невідомо. Чи реально білому лелеці пережити українську зиму і про що мріють опікуни птаха – дізнавалася Тетяна Лещенко.

Щодня – обов»язкова прогулянка на свіжому повітрі.  Максимум спілкування з дітьми – і лелека повністю ручний та довіряє людям.

Місяць тому у Новогуйвинську з’явився лелека. Його помітили діти,  а вже дорослі поселили у своїх робочих приміщеннях, аби вберегти птаха і від холоду, і він небезпек.
Лелека став  народним улюбленцем, як дітей, так і дорослих, котрі переймаються долею птаха і роздумують – як і де йому  перезимувати. Сільські активісти з»ясували, що  згідно законодавчих норм, птах-символ України  нікому не потрібен.

Орнітологи запевняють, що лелеки не бояться низьких температур і навіть завірюх. Вони бояться голоду, адже всеможливі комахи, личинки  та інші пташині наїдки у анабіозі. Науковець Анатолій Гузій додає,  що лелека може харчуватися так званою людською здоровою їжею.

Новогуйвинський лелека живе у теплі, хоча і  в не пристосованих умовах.
Ймовірно, що  птах має вади здоров’я і саме тому не полетів у вирій. 
Тим часом місцеві жителі збираються оплатити послуги ветеринара, аби  знати стан здоров»я  пернатого друга. І  все ж люди дуже хочуть аби їх улюблений лелека  потрапив у більш пристосовані умови для зимівлі.  Але таких доброчинців поки що нема.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here