Home Місто В області з’явився радник Міністра соцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб

В області з’явився радник Міністра соцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб

138

На Житомирщині перебуває понад 7 тис. офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб.

На початку вересня Житомирська область приєдналися до Програми позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб. Вона започаткована Міністерством соціальної політики України разом із громадською ініціативою «Крим SOS» та Міжнародною організацією «Stabilization Support Services» за підтримки уряду Великобританії і розрахована до 30 квітня 2016 року.

Мета програми – соціальний захист внутрішньо переміщених осіб та інших незахищених громадян України в різних населених пунктах нашої держави.

Позаштатним радником Міністра соціальної політики в Житомирській області призначено Максима Свірського. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Радники на регіональному рівні будуть допомагати внутрішньо переміщеним особам у налагодженні комунікації між ними, Міністерством соціальної політики, місцевими органами виконавчої влади, волонтерськими та громадськими структурами в отриманні інформації з питань, що стосуються соціального захисту та вирішенні різноманітних проблем їх життєдіяльності. З огляду на непросту суспільно-політичну ситуацію в країні, одним із напрямків програми є упередження виникнення конфліктних ситуацій.

Позаштатний радник міністра соціальної політики проводитиме прийом громадян у Житомирі, а також щотижня виїжджатиме в райони області. Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (097) 414-72-17 та (093) 049-36-46.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here