Home Місто В одному селі на Житомирщині блискавки майже одночасно вбили двох чоловіків

В одному селі на Житомирщині блискавки майже одночасно вбили двох чоловіків

164

Сильна гроза розігралася 5 червня в селі Громада Любарського району Житомирської області.

У цей день 38-річний житель сусіднього села приїхав до родичів допомогти обробляти город, пише газета «Факти».

«Гроза застала його під час роботи на присадибній ділянці, – розповіли журналістам у прес-службі Управління Держслужби НС у Житомирській області. – На жаль, чоловікові вже не можна було допомогти, його смерть настала миттєво. Загиблого виявив сусід по ділянці, він же повідомив про нещасний випадок».

За фатальним збігом обставин майже в цей же час в тому ж (!) населеному пункті блискавка забрала життя ще одного чоловіка. 52-річного будівельника гроза застала безпосередньо на робочому місці. Коли дощ ущух, загиблого виявив господар будівництва.

Управління Держслужби НС у Житомирській області просить громадян під час грози не ховатися під деревами. Найбільш небезпечні дуб, тополя, ялина, сосна. Перебуваючи на відкритому просторі, не можна стояти прямо (блискавка б’є в найвищу точку на місцевості), не можна лягати на землю (таким чином, ви підставите все тіло під удар блискавки). Також не варто тікати від блискавки. Краще присісти навпочіпки в суху яму чи траншею, обхопивши ноги руками.

Нагадаємо, 4 червня від удару блискавки загинув молодий житель Миколаївської області. На Вінниччині потужні розряди попали в 39-річну жінку та 28-річного чоловіка: жителя села Красне уразило блискавкою, коли він був поруч з металевими бочками, а в селі Качківка в жінку потрапив рязрядов, коли вона їхала на коні по пасовиську. Обидва постраждалі загинули.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here