Home Місто В Олевську чиновник раніше організував ”антиМайдани”, а тепер отримає надбавку та премію

В Олевську чиновник раніше організував \”антиМайдани\”, а тепер отримає надбавку та премію

104

Заступнику голови районної ради, який в робочий час організовував людей на «антимайдани», встановили надбавку. За таке рішення проголосувала провладна «більшість» депутатів Олевської районної ради.

Про це повідомляють на сайті olevsk.com.ua.

Депутат-регіонал Сергій Павлюк, який знедавна обіймає посаду заступника голова райради, протягом року до посадового окладу буде отримувати різноманітні надбавки та премії з державного бюджету.

58-річний посадовець, який «прославився» тим, що в робочий час зганяв людей на «антимайдани» в підтримку Януковича, окрім заробітної плати, збільшить свій дохід бонусами «за виконання особливо важкої роботи».

 

Про це йдеться в рішенні Ради від 28 січня 2014 року.

Згідно рішення, Сергій Павлюк має право на 30-ти відсоткові надбавки, премії, допомогу на оздоровляння та допомогу на вирішення соціально-побутових умов.

І це в той час, коли переважна більшість олевчан працює на мінімальну заробітну плату, та раз в п’ять років отримує гарантовану законами відпустку.

Більше того, Сергій Павлюк, будучи посадовою особою, останні 2 місяці активно займається залученням громадян до проплачених мітингів у підтримку влади. Зокрема, з боку депутата Павлюка чинився тиск на працівників бюджетних установ, щодо відмови участі в провладних мітингах.

Також, як повідомляє анонімне джерело, Сергій Олександрович особисто був помічений на провокаційних заходах у столиці.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here