Головна Місто В Олевську на ринку збирали кошти на потреби армії.ФОТО

В Олевську на ринку збирали кошти на потреби армії.ФОТО

127
0

В Олевську активісти зібрали 3105 грн. на потреби української армії та районного військкомату.

Відбулося це в рамках акції мобілізації ресурсів на боротьбу з окупантами. Активісти Майдану Олег Омельчук, Микола Атанов і Олександр Ніколайчук встановили намет та облаштувала скриньку для пожертв на потреби військовослужбовців.

Поруч був розміщений інформаційний стенд, на кому було вивішено детальну інформацію по коштам які були зібрані протягом останніх двох днів.

Про це пишуть на сайті olevsk.com.ua.

Так місцеві підприємці станом на сьогодні зібрали 8750 гривень.

3510 гривень потреби райвійськкомату 3510 гривень.

Відомо, що понад 3 тисячі гривень до фонду допомогти зібрали підприємства та організації «Будпослуги», «Будпослуги-2», «Поліська кухня».

Проте на досягнутому громадськість вирішила не зупинятися, і намагається залучити до процесу якомога більше людей.

Саме з такою метою 23 березня в Олевську був встановлений намет та організований похід на територію Олевського кооперативного ринку.

Приємно дивує і поступове прозріння населення: «Переважна більшість людей із задоволенням надає посильну допомогу. Хтось кидає 2-5 гривень, хтось 20-100.


Разом зі збором ресурсу, організатори займалися інформаційно-просвітницькою діяльністю, роз’яснюючи яким чином витрачають зібрані кошти, як забезпечується їх прозорість, чим ще можна допомогти український армії, який реальний соціально-політичний стан в країні.

Активно допомагали гривнею українській армії працівники торгівлі, яких недільного дня чимало приїздить до Олевська.

Люди, в тому числі й не місцеві, також не були осторонь буденних проблем військових. Звертаючись: «Перемогли януковича, переможемо і путіна», – громадяни з посмішкою на обличчі кидали кровно зароблені гроші та фотографувалися на згадку.

Лунав заклик через гучномовець до сусідів білорусів: «Братья белорусы,помогите нам уничтожить «путина». Щоправда, білорусів цього дня було не багато.

Щодо прозорості збору та використання коштів. «Весь процес відбувається супроводжується фото-відео зйомкою. Кожного дня скриньки в присутності камери розкриваються, а гроші ретельно перераховуються, складається акт.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here