Головна Місто В Олевську загинув електрик через власну необережність

В Олевську загинув електрик через власну необережність

131
0

Спеціальна комісія теруправління Держгірпромнагляду у Житомирській області завершила розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 16 березня з електромонтером під час виконання ремонтних робіт.

Про це повідомляє прес-служба теруправління.

Розглянувши матеріали спеціального розслідування нещасного випадку, пояснення свідків та осіб, причетних до нього, комісія дійшла висновку, що основними причинами нещасного випадку є організаційні моменти виконання робіт. А саме: порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів: порушення вимог правил безпечної експлуатації електроустановок з боку потерпілого, який самовільно піднявся на пошкоджену опору, та невиконання посадових обов’язків: недостатній контроль з боку майстра за діями членів бригади, яка виконувала ремонтну роботу.

Під час спеціального розслідування нещасного випадку посадовими особами теруправління Держгірпромнагляду у Житомирській області проведено позапланову перевірку суб’єкта господарювання, де стався нещасний випадок. Керівнику підприємства видані обов’язкові до виконання приписи на усунення виявлених порушень. До адміністративної відповідальності притягнуто одну посадову особу.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here