Головна Місто В Овруцькому районі незаконно передали в оренду 200 гектарів землі

В Овруцькому районі незаконно передали в оренду 200 гектарів землі

115
0

У рамках кримінального провадження, відкритого за фактом самоправства сільського голови в Овруцькому районі, правоохоронці з’ясовують обставини незаконної передачі земельних ділянок значної площі у користування товариства з обмеженою відповідальністю.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Протиправні дії голови сільради одного з населених пунктів Овруччини викрили оперативники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в області. Під час відповідних перевірок діяльності товариства з обмеженою відповідальністю правоохоронці поставили під сумнів правомірність користування ТОВ земельними ділянками загальною площею у 200 гектарів. Як виявилося, документи з відвертими порушеннями діючого законодавства було оформлено не без допомоги сільського голови.

– Фактично, голова сільради склав з указаним товариством договір оренди землі сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту, не маючи на це жодних прав, – коментує начальник УДСБЕЗ УМВС Житомирщини Юрій Крошко. – Окрім того, посадовець перебрав на себе повноваження Держземагенства у визначенні орендної ставки, установивши 3-хвідсоткову сплату від вартості переданої землі.

За таких обставин за фактом самоправства (ст. 356 Кримінального кодексу України) правоохоронці розпочали кримінальне провадження, у рамках якого нині з’ясовують усі обставини та проводять комплекс слідчих дій, спрямованих на притягнення до відповідальності усіх винних осіб.

За чинним кримінальним законодавством самоправство карається накладенням значних штрафних санкцій або ж виправними роботами на строк до двох років чи 3-місячним арештом.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here