Головна Місто В Попільні визначать найкращого читача року

В Попільні визначать найкращого читача року

145
0

14 березня 2014 року о 10.00 у малій залі Попільняньського районного Будинку культури (вул. Богдана Хмельницького, 12) відбудеться другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2014».

За звання найкращого читача року другого етапу Конкурсу будуть змагатись переможці першого етапу, який відбувся у сільських та шкільних бібліотеках Попільнянського району. Юні читачі покажуть не лише свої знання та ерудицію, а й креатизм і творчий підхід до виконання завдань Конкурсу.

Для створення святкового настрою та емоційної підтримки юних конкурсантів у програмі заходу будуть музичні номери за участю викладачів Попільнянської музичної школи та працівників Попільнянського Будинку культури. Усі учасники Конкурсу отримають в подарунок книги та сертифікат учасника, а переможці будуть нагороджені дипломом та отримають можливість показати свої знання, уміння й навички в обласному етапі, що проводиться Житомирською обласною бібліотекою для дітей.

На Конкурс запрошені місцеві  поет-краєзнавець Борис Васильович Остапенко та дитячий письменник Микола Михайлович Яненко. Одними  із гостей заходу будуть приватний підприємець селища Попільні Бірюлін Роман Юрійович,  який виділив кошти в сумі 2000 грн. дітям на подарунки, та Горобець Олександр Іванович, помічник народного депутата України Лабунської Анжеліки Вікторівни, який подарує учасникам конкурсу книги від Благодійного фонду «ЛАВ».

Новинкою Конкурсу 2014 року буде додаткове завдання – нагородження переможців онлайн-голосування у номінаціях «Найкращий творчий читач», «Найкращий наймолодший читач», «Найкращий найстарший читач», «Найкращий читач періодичних видань», а також створення відеофайлу з найкращими читачами бібліотеки та демонстрація його на сервісі YouTube.

Онлайн-голосування проводилось на сторінці ВКонтакті офіційної групи блогу Попільнянської районної бібліотеки для дітей WebРукавичка

.

 Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here