Головна Місто В Попільні визначили кращого читача року

В Попільні визначили кращого читача року

140
0

Попільнянська районна бібліотека 14 березня 2014 року для дітей радо вітала тих, хто завітав на свято книголюбів. У малій залі районного Будинку культури відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2014», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка – Всеукраїнський конкурс дитячого читання, який стартує більше 10 років  і проводиться як творче змагання дітей в усіх регіонах України. Цей захід став традиційним у нашому районі і вже встиг полюбитися юним читачам.

Про це повідомляє Олена Чернуха, начальник відділу культури  райдержадміністрації.

Організатори та ведучі конкурсу завідуюча Попільнянською районною бібліотекою Людмила Пилипчук та бібліотекар Людмила Кацімонзапросили всіх на свято присвячене  її  величності  КНИЗІ  та  дітям, які дружать з книгою та які  стали переможцями  І етапу в сільських та шкільних бібліотеках району.

Особливої атмосфери заходу додавали виступи лауреата дипломанта ІІ ступеня ХХ Всеукраїнського конкурсу читців імені Т.Г.Шевченка  Володимира Мерзляка.

За званнянайкращого читача року ІІ етапу конкурсу змагалось десять юних учасників, які активновиступили зі своїми візитівками, виступали в образах літературних героїв та представили свою улюблену книгу. Конкурсанти успішно пройшли всі тури – «Я і моя творча агенція», «Книги, що мене вразили» або «Кращий читацький щоденник», «Письмовий тест на знання головних фактів життя і творчості Т.Г.Шевченка», «Вікторина на знання літератури і загальну ерудицію» та «Моя улюблена книга».

За підсумком балів кращим читачем у другому районному етапі конкурсу «Найкращий читач – 2014» перемогу здобула учениця 6-го класу Попільнянської гімназії №1 Ольга Ковальчук, вона захищатиме честь району на обласному етапі конкурсу, який відбудеться в Житомирській обласній бібліотеці для дітей.

В рамках роботи проекту «PR-офіс сучасних бібліотек Житомирщини» новинкою конкурсу 2014 року було проведення онлайн-голосування у різних номінаціях цього проекту, яке проводилось на сторінці ВКонтакті офіційної групи блогу Попільнянської районної бібліотеки для дітей WebРукавичка. Переможцями стали учні Попільнянської гімназії №1 – Даша Черняк «Найкращий наймолодший читач», Віра Трибулько «Найкращий найстарший читач», Діана Пальчук «Найкращий творчий читач» та Олександра Лещук «Найкращий читач періодичних видань».

Всі учасники конкурсу та й районна бібліотека для дітей отримали подарунки яскраві великі календарі та дитячі енциклопедії.

  


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here