Home Місто В Попільнянському районі молода сім’я залишилася без даху над головою

В Попільнянському районі молода сім\’я залишилася без даху над головою

131

31 січня о 02:34 на пункт зв’язку 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Попільня надійшло повідомлення про займання всередині приватного житлового будинку розмірами 10х6, що розташований у селі Котлярка. Вогнеборців викликала схвильована господарка оселі.

Про це повідомляє У ДСНС у Житомирській області.

По прибуттю рятувальниківбуло встановлено, що загоряння виникло всередині будинку, на стелі навколо димаря. Швидкими та вправними діями співробітників ДСНС вогонь було швидко ліквідовано. Як з’ясувалося, на момент пожежі у будинку спала 24-річна матір разом із трьома дітками: 2009, 2012 та 2014 років народження. Найменше маля прокинулося вночі та почало плакати. Від чого прокинулася його мати та, підійшовши до краватки, що стояла біля пічки, виявила загоряння перекриття навколо димаря. Жінка відразу ж розбудила всіх своїх дітей та вибігла з ними на вулицю.

Загоряння локалізовано о 03:02 та повністю ліквідовано о 04:15. Вогонь встиг знищити лише 2 кв м стелі. Загиблих та травмованих на щастя немає.

Наразі фахівцями встановлюється остаточна причина виникнення вогню, а також суми збитку та врятованих матеріальних цінностей.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here