Home Місто В США дітей із Житомирщини прив’язали кабелем у кімнаті, підозрюючи в отруєнні...

В США дітей із Житомирщини прив’язали кабелем у кімнаті, підозрюючи в отруєнні прийомної матері

106

«Лев – не монстр, він усиновив дітей, щоб вкласти в них душу! – запевняли "Комсомольську Правду" друзі 37-річного вихідця з України, якого днями заарештували в США за підозрою в жорстокому поводженні з усиновленими дітьми. – Його покійна дружина Лариса мріяла, щоб взаємини з дітками, їх виховання, розвиток, були на найвищому рівні. Але, на жаль, вони не розрахували свої сили».

Льва і його молодших сестер Аліну і Наталію підозрюють у тому, що вони утримували усиновлених в Україні дітей в полоні – не випускали з кімнат і нібито навіть прив’язували до ліжка кабелем.

Як вдалося з’ясувати, сім’я Дзюб забрала чотирьох дітей (всі рідні – брати Юра, Сергій, Олег і сестра Леся, старшому було 11, молодшому – сім) три роки тому з притулку «Отчий дім» під Києвом. Туди вони потрапили з Житомирської області. Батька у них не було, маму позбавили батьківських прав за злісне невиконання обов’язків. Те, що в США знайшлася сім’я, готова дати сімейне вогнище всім відразу – рідкість і неймовірна щастя.

«Я пам’ятаю, як Лев і Лариса приїжджали за ними – світла, позитивна пара, – розповідає засновник проекту національного усиновлення "Ти будеш знайдений" Петро Дудник. – Заради них Лариса пішла з роботи – хотіла весь час присвятити дітям. Але труднощів було дуже багато – діти потрапили в нову країну, вони не знали мови. Але потім у них почалися психологічні проблеми – наприклад, наймолодший Олег міг добами відмовлятися від їжі. Коли його змушували щось з’їдати, його нудило. Лариса запрошувала медиків, психологів».

За словами друзів пари, це не допомагало. Складнощі тільки поглиблювалися. Незабаром вчителі попросили Дзюб забрати дітей з публічної школи. З дітьми не вжилися ні однокласники, ні викладачі. Батьки були змушені перевести їх на домашнє навчання.

«Наскільки мені відомо, в США кожен з цих дітей отримав медичну довідку по якихось психічних відхиленнях, – каже Петро Дудник. – Можливо, вони пережили насильство в дитинстві або були його свідками».

Лариса померла несподівано. 34-річна красуня мама згоріла від раку шлунка буквально за два місяці. При цьому близькі жінки стверджують, що у неї завжди було відмінне здоров’я. Підкосити її могла тільки непосильна ноша – четверо важких усиновлених дітей. Втім, у вбитого горем Льва була і своя версія, яку він одного разу озвучив друзям. З’ясувалося, що незадовго до хвороби дружини вони знаходили у дворі мертвих кішок, в будинку були сліди крові.

Тоді подружжя запідозрили дітей у тому, що вони отруїли тварин. Думаючи про раптову смерть дружини, Лев запідозрив, що до цього могли бути причетні діти.
 
«Він зрозумів, що без Лариси не впорається, – каже Петро Дудник. – Я був у Джорджії в березні цього року. Лев розповів, що почав процедуру розусиновлення. Він шукав для дітей нову сім’ю. Спочатку забрати всіх чотирьох погодилася російськомовна родина, у яких вже були прийомні діти. Коли вони відмовилися, він знайшов для них сім’ю американців в Каліфорнії. Не знаю, чи домовилися вони, але часу у Льва було обмаль. Він не міг працювати і доглядати за дітьми, тому запросив свою сестру допомогти йому. Вона погодилася наглядати до серпня, після чого виїде на навчання.

 

 

 

 

Що буде далі з дітьми? Чи повернуть їх в Україну або ж знайдуть нову родину в США? Вчора відповідальні відомства дати відповіді на ці питання не змогли. У МЗС повідомили, що перевіряють. Немає відповіді поки і від Уповноваженого президента з прав дітей Юрія Павленка.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here