Home Місто В Україні лишилося менше 2 мільйонів ветеранів ВВВ

В Україні лишилося менше 2 мільйонів ветеранів ВВВ

89
Менше 2 мільйонів ветеранів Великої Вітчизняної війни живуть в Україні. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич.
 
"Реалії нашого життя, нашої держави, законодавчої і виконавчої влади, по відношенню до цих людей, є надзвичайно проблемними Ми повинні радіти, що з нами ще присутні ті, хто брав штурмом Берлін", – сказав він, пише Gazeta.ua.
 
На сьогодні в Україні налічується 1 мільйон 817 тисяч 281 чоловік – ветерани війни, 176, 168 – інвалідів війни, 273 тисяч 486 учасників бойових дій і 1 мільйон 376 тисяч 534 учасників Вітчизняної війни, заявив Валерій Сушкевич.
 
За словами експерта, в середньому, за рік помирає від 150 до 200 ветеранів, учасників Великої Вітчизняної війни.
 
"Це люди солідного віку, які потребують нашої уваги І ми повинні пам’ятати про них не тільки в День Перемоги, а й тоді, коли вони цього найбільше потребують", – запевнив голова комітету у справах пенсіонерів.

Нагадаємо, понад 500 підприємств сфери побутового обслуговування до Дня Перемоги надають знижки до 50% для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Акція триватиме до 10 травня 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here