Home Місто В Україні набирає обертів лохотрон з ”листами щастя”

В Україні набирає обертів лохотрон з \”листами щастя\”

148
Українцям на пошту все частіше стали приходити листи, у яких сказано, що вони виграли приз у конкурсі, хоча навіть не приймали у ньому участі. 
 
Втім, пізніше виявляється, що це ще зовсім не перемога а лише участь в акції і за цю участь потрібно сплатити певну суму, з’ясували журналісти ТСН. 
 
Для прикладу, вам приходить лист, де прямо на конверті написано, що ви стали переможцем якогось конкурсу. Проте компанія-організатор на запитання де можна забрати гроші, заявляє, що для отримання виграшу спочатку треба замовити продукції цієї фірми на 200 грн. 
 
Далі з’ясовується, що навіть замовлення на 200 грн не гарантує отримання призу, оскільки "переможець" на конверті в реальності є лише претендентом відбору. А нібито фінальний розіграш буде пізніше. Знайти реальну адресу фірми, яка розсилає "листи щастя" – нереально. Усі розрахунки лише поштою, а розмови – телефоном. 
 
Зі свого боку юристи стверджують, що притягнути такі компанії до відповідальності за шахрайство – неможливо, оскільки за слова чи обіцянки відповідальність не наступає. Можна судитися лише за використання без згоди адреси проживання, яка є персональною конфіденційною інформацією. 
 
Реальні книжкові магазини запевняють, що призів по 50 тисяч не буває. Максимум на що варто розраховувати у книгарнях – знижки, дисконтні картки та короткострокові акції. 
 
Тому навіть у новорічні свята не слід довіряти диву, яке упало з неба. У Європі, приміром, такі розсилки давно просто ігнорують і називають спамом. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here