Home Місто В Україні почали по-новому реєструвати машини

В Україні почали по-новому реєструвати машини

154

В лютому поточного року набули чинності зміни у порядку державної реєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку транспортних засобів, повідомляє ТСН.

"Відтепер, для реєстрації чи перереєстрації транспорту не потрібні документи, що підтверджують оцінку їх вартості", – розповіла юрист Марина Саєнко.

Нововведенням також стало те, що під час проведення державної реєстрації  та зняття з обліку транспортного засобу огляду не підлягають нові машини, які не зареєстровані підрозділами ДАІ.

Якщо транспортні засоби перебували в експлуатації за межами України і були зареєстровані у відповідних органах іншої держави, обов’язковим є подання до підрозділів ДАІ реєстраційних або прирівняних до них документів такої держави, але тепер на цих документах не ставиться відмітка про зняття їх з обліку.

У разі втрати власником свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта) зняття з обліку транспортного засобу проводиться після видачі нового свідоцтва про реєстрацію, крім випадків зняття з обліку транспортних засобів, які перейшли у власність спадкоємця на підставі свідоцтва про право на спадщину. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here