Home Місто В Ємільчино не виділяють гроші на харчування малозабезпечених сімей

В Ємільчино не виділяють гроші на харчування малозабезпечених сімей

106

Прокуратура вимагає забезпечити дітей із малозабезпечених сімей безкоштовним харчуванням.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Прокуратурами міст та районів внесені  подання органам місцевого самоврядування на усунення порушень законодавства щодо забезпечення грудних дітей та дітей раннього віку з малозабезпечених сімей та постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи додатковим безкоштовним або пільговим харчуванням.

Установлено, що органи місцевого самоврядування недостатньо фінансували з місцевих бюджетів харчування дітей даної категорії. Зокрема, у Ємільчинському районі минулого року з місцевого бюджету виділено майже 2 тис грн, що з розрахунку на одну дитину становить майже 8 грн.

З десяти дітей віком до двох років, які проживають у місті Бердичеві, пільговим харчуванням забезпечено одну дитину, на що з місцевого бюджету виділено 750 грн. А в Ружинському, Олевському, Лугинскому, Попільнянському районах харчування таких дітей протягом минулого року та з початку нинішнього узагалі не фінансувалися.

Більше того, органи місцевого самоврядування не інформували батьків та інших законних представників про право на отримання безкоштовного і пільгового харчування.

Як наслідок, одинока мати трьох малолітніх дітей з міста Бердичева не скористалася такою можливістю, незважаючи на те, що її найменша чотиримісячна дитина знаходиться на штучному вигодовуванні.

До того ж, лікувально-профілактичні заклади забезпечували дітей безкоштовним харчуванням лише при їх госпіталізації.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here