Home Місто Житомирські театрали у листопаді зіграють 11 вистав

Житомирські театрали у листопаді зіграють 11 вистав

154

Спеціальна комісія теруправління завершила розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 13 листопада з різноробочим ПОСП «Колос» Ємельчинського району .

Про це повідомляє прес-служба теруправління.

Нагадуємо, що постраждалий, відповідно до посадових обов’язків, зобов’язаний був підгортати насіння сої до зернозагрузчика. Під час виконання своїх обов’язків самовільно піднявся до бункера зерносушильної машини та з невідомих причин, упавши у зерно накопичувальний бункер, загинув.

Розглянувши матеріали спеціального розслідування, пояснення свідків та осіб, причетних до нещасного випадку, комісія дійшла висновку, що даний нещасний випадок визнається пов’язаним з виробництвом.

Відповідальними за даний нещасний випадок комісія вбачає 2-х осіб: постраждалого, який без доручення керівника, виконував роботу, передбачена його змінним завданням та порушив вимоги примірної інструкції з охорони праці для різноробочих та виконуючого обов’язки директора, який не призначив відповідальну особу за безпечне ведення робіт під час роботи зерно сушки та не в повній мірі здійснював контроль за безпечним виконанням працівниками трудових обов’язків в нічну пору доби, чим порушив вимоги ЗУ «Про охорону праці».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here