Home Місто В Ємільчинському районі розпочали ремонт дороги

В Ємільчинському районі розпочали ремонт дороги

123

У Житомирській області розпочався капітальний ремонт автомобільної дороги Р-49 на ділянці Васьковичі–Шепетівка загальною протяжністю 7,7 км, який був запланований ще кілька років тому назад.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

«Реалізація проекту стала можливою за рахунок внесення даного відрізка автодороги у 2016 році в перелік об’єктів за кошти, залучені під державні гарантії Укравтодору. Службою було підготовлено технічну документацію та проведено процедуру закупівель. Згідно з укладеним договором, роботи виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль», – йдеться у повідомленні.

Загальна вартість капітального ремонту а/д Васьковичі–Шепетівка на обох ділянках за договором складає 101,216 млн грн.

На даний час на відрізку шляху розпочато капітальний ремонт: проводяться вирубка дерев, роботи з поширення штучних споруд й дорожнього полотна, а також розробка ґрунту.

Результатом ремонту буде розширення дорожнього полотна з 7 до 9 метрів, крім того, передбачено посилення існуючого дорожнього одягу.

Довідково. У поточному році передбачено фінансування у розмірі 22,227 млн грн, а також за сприяння Житомирської облдержадміністрації, передбачено 2, 469 млн грн співфінансування з місцевих бюджетів. Це дасть змогу провести капітальний ремонт на близько 3,5 кілометрах шляху.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here