Home Місто В Зарічанах відкрили й освятили пам’ятник десантнику Олегу Чернишу. ФОТО

В Зарічанах відкрили й освятили пам\’ятник десантнику Олегу Чернишу. ФОТО

158

 

Під час оборони Донецького аеропорту на Сході країни в січні цього року загинув 30-річний Олег Черниш. Його мобілзували у серпні 2014 року.  В зону АТО він відправився у складі 95 бригади.

В Олега залишилися батьки, брат, дружина і син. Саме рідні й друзі 2 серпня прийшли на вікдриття пам’ятника загиблому герою на кладовищі у Зарічанах. Розповідають, що до мобілізації Черниш працював поварем у столиці, був спокійний.

Встиг придбати автомобіль, яким наразі їздить менший брат. Про Олега згадують лише хороше і досі не можуть повірити, що минуло вже півроку після його смерті. Бійця нагородили орденом "За мужність".

За кошти, що держава виплатила родині у якості компенсації, батьки придбали й встановили пам’ятник своєму сину, а освятили його на День ВДВ.

Місцевий священик наголошує, що Олег Черниш, як і сотні хлопців з усієї країни, тільки ступив на шлях самостійного життя. Він не встиг реалізувати все задумане і не побачить свого сина дорослим. Втім, пам’ять про нього має бути вічною, а усі, хто знали Олега, мають згадувати його у своїх молитвах.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here