Home Місто В ЖДУ ім.І.Франка збирали гроші на тепловізор і нагороджували переможців акції «Людина...

В ЖДУ ім.І.Франка збирали гроші на тепловізор і нагороджували переможців акції «Людина року»

123

Традиційну культурно-мистецьку акцію «Людина року» 19 травня провели в навчально-науковому інституті філології та журналістики Житомирського державного університету ім.І.Франка. Там наразі святкують тиждень інституту і з цієї нагоди напланували й провели багато цікавих зустрічей, майстер-класів, кінопокази, а ще вдруге відкрили у навчальній аудиторії свою «АРТ-хату».

Через події в країні навіть студентські святкування і заходи мають благодійну мету. Зокрема, нещодавно в «АРТ-хаті» плели маскувальні сітки і костюми-кікімори для військових на передову, а під час нагородження переможців конкурсу «Людина року» – збирали гроші на тепловізор для десантників 95 бригади. У скриньки студенти та співробітники ННІ філології та журналістики накидали 676 гривень, які незабаром і передадуть волонтерам на придбання приладів нічного бачення.

Відзначимо, що цьогоріч до підбору номінацій для лауреатів конкурсу «Людина року-2015» команда організаторів підійшла дуже креативно. Розпочався захід із колективної «макарени» прямо у глядацькій залі, а далі своїми жартами глядачів розважали ведучі свята – Роман Іванчик та Лілія Масан. Між іншим, згодом виявилося, що ці талановиті студенти, за рішенням своїх колег по факультету, ще й стали переможцями у двох номінаціях.

Отож, поетичні здібності Лілії оцінили в номінації «Білобровець нашого покоління», а диплом їй вручав викладач інституту Володимир Білобровець. Романа визанили «Душею компанії» серед хлопців інституту, а голову студбратства Катерину Подакіну – серед дівчат.

Фотограф Віра Смоляр отримала перемогу в номінації «Майбутній фотограф National Geographic», а оператор Микола Олексієнко став кращим в номінації «Джеймс Кемерон ІФЖ». Вітав їх та вручав диплом випускник інституту, молодий, але відомий житомирський режисер Дмитро Голумбевський, який зізнався, що на університетській сцені стояв лише кілька разів, коли грав КВН.

«Волонтером року» стала засновниця Благодійно-мистецького фонду на підтримку онкохворих "АрТерапія" Юлію Кручак, а учасника колективу «Орея» і талановитого музиканта Георгія Пархомчука назвали «Фредді Мерк’юрі ІФЖ»  серед хлопців. Таку ж номінацію серед дівчат має співачка Яна Ставська.

Художник, дизайнер, але перш за все студент Віталій Коваль отримав свою заслужену перемогу в номінації «Пікассо 21 ст.».

У перервах між нагородженнями глядачів розважали своїми виступами учасники «Сонечка», друзі Пархомчука з «Ореї», рок-гурт та інші.

Ведучі також запропонували викладачам інституту прямо на концерті зробити святкове селфі, однак таку пропозицію підтримали не всі.

Юлія ДЕМУСЬ   

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here