Home Місто В Житомирській області за час канікул правоохоронці повернули додому 12 зниклих дітей

В Житомирській області за час канікул правоохоронці повернули додому 12 зниклих дітей

131

У пору найдовших шкільних канікул працівники міліції провели низку спеціальних заходів задля забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження вчинення відносно дітлахів та ними самими правопорушень, запобігання бездоглядності.

Зокрема, спеціально створені рейдові групи попереджали, а у разі виявлення – зупиняли продаж дітям спиртного та цигарок. За літо працівники міліції зафіксували 25 таких порушень. Відтак, продавців притягнуто до відповідальності за ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, інформує прес-служба міліції.

– Слід зазначити, що байдужість і безвідповідальність дорослих рано чи пізно призводить до негативних наслідків, – повідомила Галина Шилова. – Так, улітку до міліційних відділків потрапили 73 неповнолітніх, причому 21 з них – за вчинення кримінальних правопорушень. Правоохоронці розшукали 12 дітей, які самовільно залишили домівки, ще 15 дітей виявили без догляду дорослих. Решта школярів вчинили дрібні правопорушення, відтак запрошувались разом з батьками для проведення профілактичних бесід.

За цей же час працівники відповідних підрозділів області склали понад 800 адміністративних матеріалів за вчинені правопорушення, з них 703 – відносно дорослих, які не виконували обов’язків по вихованню дітей, втягували їх у пияцтво та іншу протиправну діяльність тощо.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here