Головна Місто В Житомирі за кошти благодійників придбали дизпаливо для прикордонників

В Житомирі за кошти благодійників придбали дизпаливо для прикордонників

100
0

На благодійному рахунку фонду «Людяність», який був відкритий для допомоги військовим і переселенцям із Криму, на сьогодні, 31 березня, – майже 228 тисяч гривень. Про це повідомив заступник голови Житомирської обласної ради Руслан Годований.

«Ми передаємо дизельне пальне, придбане за благодійні кошти, для прикордонників, щоб вони могли виконувати покладені на них завдання. Коштами благодійного рахунку проплачені засоби зв’язку для військових із Озерного. Розуміємо, що саме Міністерство оборони має забезпечувати військові частини всім необхідним, проте не завжди вистачає грошей і не завжди можна вчасно здійснити проплату. Тому кошти, які надходять на рахунок фонду „Людяність”, – як швидка допомога», – каже Руслан Годований.

Заступник голови облради також розповів про те, що зараз на Житомирщину повертаються 4 сім’ї військовослужбовців. «Щоб повернути наших людей із Криму, перевезти багажі, благодійними коштами проплатили пальне. Сім’ї житомирських військовослужбовців абсолютно під нашою опікою».

 

Нагадаємо, що раніше на територію області повернулася 21 сім’я військовослужбовців, – повідомляє прес-служба облради.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here