Головна Місто В Житомирі активісти падали на підлогу супермарукету і закликали не купувати російські...

В Житомирі активісти падали на підлогу супермарукету і закликали не купувати російські товари. ФОТО

147
0

У суботу, 19 квітня, в рамках кампанії "Не купуй російське !" активісти Громадянського руху "Відсіч" та волонтери кампанії провели в супермаркетах Житомира символічні флешмоби Російські товари вбивають, під час яких закликали жителів міста бойкотувати товари та послуги російського виробництва. Як і на попередніх флешмобах в заздалегідь обумовлений час активісти разом падали на підлогу супермаркету, тримаючи в руках плакати з гаслами “Не підтримуй війну”, “46 – код окупанта”, “Російське купив – війну оплатив”, “Російське вбиває", а також роздруківки з зображенням штрих – коду російських виробників і безпосередньо товари російського виробництва.

Активісти Громадянського руху "Відсіч" та волонтери провели флешмоби "Російське вбиває" у чотирьох супермаркетах міста: Вопак (Київська вул.), Караван (ТРЦ Глобал), Сільпо, що біля ринку, і ЕКО-маркет.  Загалом у більшості супермаркетах дії активістів викликали підтримку, проте не минулося і без неприємних ексцесів. У супермаркетах Сільпо і Вопак, охорона проявляла некомпетентну поведінку, що часто суперечила законним України. 

Слід зауважити, що бойкот російських товарів набирає популярність, оскільки майже всі покупці супермаркету, незалежно від точки зору, були інформовані про те, що таке бойкот і чому не слід купувати російські товари. Певною особливістю флешмобу стало те, що брали участь у його проведенні також батьки волонтерів, які активно підтримують своїх дітей і всією сім’єю відмовляються від російських товарів. Батьки особливо переконливо пояснювали деяким відвідувачам, які мають протилежну точку зору (хоча зустрілося їх всього декілька), за що вони виступають.

Нагадаємо, що мета таких акцій – проінформувати українського покупця, що наші гроші, витрачені на російські товари, можуть і будуть використані Кремлем на війну проти України і окупацію наших територій. Бойкот російських товарів, крім економічного впливу, продемонструє ворогові нашу єдність (так як кампанія проходить у південних , центральних, західних і північних регіонах України ), посприяє впровадженню санкцій проти Росії з боку світової спільноти, а також підтримає економіку нашої країни.

Зміцнення економіки можливе за умови, що населення, яке відмовляється від російських товарів, буде віддавати перевагу товарам національного виробника. Адже, до слова, абсолютно не складно знайти українські та європейські аналоги російських продуктів і послуг.

Кампанія “Не купуй російське !” Продовжує поширюватися по містах України. Флешмоби та інші заходи, крім Житомира, пройшли також в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Кіровограді, Вінниці, Полтаві,  Дніпропетровську, Черкасах, Сумах, Білій Церкві, Львові та Києві.

Контакти: 098-763-39-37 (Леонід)Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here