Home Місто В Житомирі батьки можуть перевірити законність благодійних внесків у школах і садках

В Житомирі батьки можуть перевірити законність благодійних внесків у школах і садках

130

Протягом квітня-травня працюватиме робоча група при Житомирській обласній державній адміністрації з метою вивчення питання: чи  дотримуються чинного законодавства при наданні благодійної допомоги школам і дитячим садкам.

Про це на свойї сторінці у соцмережі повідомляє координатор проекту «Благодійність в освіті у законному руслі» громадської організації «Демократичний альянс жінок» Наталя Слободянюк.

«Звертаюся до батьків Житомира, котрі зацікавлені у врегулюванні ситуації з благодійними внесками в закладах освіти, – пише вона. – Протягом квітня-травня працюватиме робоча група (склад групи – у додатку за посиланням) при обласній державній адміністрації з метою вивчення питання: чи витримується чинне законодавство при наданні благодійної допомоги школам, садам.

Ви маєте можливість надати робочій групі інформацію для аналізу, пов`язану передачею грошей, товарів, послуг школі або садочку:

-якщо у Вас є бажання перевірити, чи все у закладі відбувається  за законною схемою та отримати рекомендації;
-якщо Вам відомо про порушення;

-якщо вважаєте, що нехтують Вашими правами».

Нагадаємо, що більше року тому   в Житомирі стартував проект «Благодійність в освіті – у законному руслі», результатами якого під час прес-конференції 19 листопада поділилися активісти ГО «Демократичний Альянс Жінок», які підрахувати, що дошкільні та загальноосвтіні заклади міста отримують близько 14 мільйонів гривень благодійних внесків від батьків на різноманітні потреби. З цих коштів обліковуються менше 30 %. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here