Home Місто В Житомирі для дільничих лікарів передали 28 нових авто. ФОТО

В Житомирі для дільничих лікарів передали 28 нових авто. ФОТО

101

В минулому році депутати міськради підтримали питання про виділення з бюджету коштів на придбання нових автомобілів для лікарень Житомира.

Автівки купили, переобладнали і вже розподілили між трьома медичними закладами – міськими лікарнями № 1 та № 2, а також 9 автомобілів дісталося дитячій лікарні.

В.о міського голови Любов Цимбалюк 19 червня під час презентації машин на майданчику біля "Жовтня" розповіла, що транспортні засоби для лікарень в такому обсязі були придбані чи не вперше за роки Незалежності. Крім цього, звернула увагу вона, автівки нові і для суттєвої економії їх вже перевели на газ. Щоправда, однакові автівки не вдалося закупити через зміну вартості через валютні стрибки.

Буквально після зустрічі 28 автомобілів за 2 мільйони 700 тисяч відправляються обслуговувати житомирян. Цимбалюк  також додає,  що така справа  – це результат роботи міської влади, депутатів, які одноголосно прийняли таке рішенні і головних лікарів.

Водії, яким дісталися автомобілі кажуть, що стояти по гаражах ніхто не збирається,  адже роботи вистачає. Раніше доводилося їздити на авто 70-80 років випуску, а тепер лікарі швидше зможуть діставатися до пацієнтів,а  у водіїів  буде менше мороки з обслуговуванням траспорту.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here