Головна Місто В Житомирі до Всесвітнього дня усиновлення запустять 300 голубів

В Житомирі до Всесвітнього дня усиновлення запустять 300 голубів

119
0

300 голубів одночасно здіймуться з галявини біля обласного будинку дитини в Житомирі. Таким символічним дійством буде супроводжуватися акція «Мирне і світле майбутнє дітям України», приурочена до Всесвітнього Дня усиновлення 30 вересня. Провести цей соціальний захід взялися спільно обласна молодіжна організація «XXI покоління» та обласна спілка голубників «Голуби нашого краю».

Мета організаторів – привернути увагу громадськості до проблем сирітства та дітей, позбавлених батьківського піклування. До участі в заході запрошені представники органів влади, підприємств-партнерів, благодійники. Обласному дитячому будинку та школі-інтернату будуть передані подарунки, зібрані під час проведення соціальної акції «Добро робити легко». На території дитячого будинку буде розгорнуто виставку декоративних голубів, і в урочистій обстановці одразу 300 птахів будуть випущені в небо.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here