Головна Місто В Житомирі інваліди війни отримали квартири

В Житомирі інваліди війни отримали квартири

110
0
За програмою «Забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни I групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла» з державного бюджету виділено понад 3  з половиною млн.грн. для придбання квартир для громадян даної категорії.
 
За уточненими списками необхідно було придбати 15 квартир, повідомляється на сайті міської ради.
 
За результатами перших відкритих торгів, які відбулися 25 серпня 2011 року було придбано 10 квартир, з них – 5 однокімнатних, 5 двокімнатних на суму більше 2 млн.грн.
 
За результатами других відкритих торгів, які відбулись 12 жовтня 2011 року було придбано 3 однокімнатні квартири за майже 600 тис. грн.
 
За результатами третіх відкритих торгів, які відбулись 7 грудня 2011 року було придбано дві однокімнатні квартири на суму майже 350 тис. грн.
 
Отже, в повному обсязі виконано постанову Кабінету Міністрів України, використано кошти за цільовим призначенням, а людей даної категорії забезпечено житлом. 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here