Головна Місто В Житомирі «Клініки, дружні до молоді» надають безкоштовну медико-соціальну допомогу

В Житомирі «Клініки, дружні до молоді» надають безкоштовну медико-соціальну допомогу

121
0

В Житомирській області діють 4 «Клініки, дружні до молоді»: в містах Житомирі, Коростені та Житомирському районі –  створені при закладах  охорони здоров’я, в м. Новоград-Волинському Клініка створена на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Клініки, дружні до молоді» створені з метою надання медико-соціальної допомоги дітям  та молоді, забезпечується надання соціальних послуг дітям, молоді та їхнім батькам на основі  дружнього підходу.

Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Всі послуги в «Клініках, дружніх до молоді» надаються максимально доступно та толерантно, фахівці  керуються принципами поваги і розуміння проблем, доброзичливості та конфіденційності.   Спеціалістами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з лікарями «Клінік, дружніх до молоді» проводиться активна інформаційна робота по формуванню здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я дітей та молоді. У поточному році розроблено 6 видів інформативно-рекламних матеріалів з питань формування здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я дітей та молоді спільно з лікарями «Клінік, дружніх до молоді» (пам’ятки, брошури, листівки, буклети).


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here