Home Місто В Житомирі ліквідовували витікання газу

В Житомирі ліквідовували витікання газу

334
0

Вчора в Житомирі відбулися спеціальні навчання обласних Управлінь Міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій. До участі в них долучилися й спеціалізовані аварійні служби міста та військовослужбовці внутрішніх військ. Під час навчаннь відпрацьовували дії усіх залучених підрозділів під час надзвичайної ситуації – умовного вибуху газу в житловому багатоповерховому будинку. 

Кожен із учасників навчань виконував свої чітко визначені функції – перекриття джерел витікання газу, локалізація та гасіння пожежі, евакуація людей, забезпечення оточення місця події тощо. Однак особливу увагу під час заходу спрямували на надання невідкладної медичної допомоги постраждалим, у тому числі і ліквідаторам наслідків аварії. Усі події розгорталися на території самостійної державної пожежної частини №11 по обслуговуванню Житомирського району УМНС.

За словами представника Міністерства внутрішніх справ Анатолія Смика, який також брав участь у навчаннях, з усіма поставленими завданнями представники відомчої медицини Житомирщини справились. Аналогічні заходи пройшли й на території інших регіонів держави і мають вони на меті удосконалення практичних навичок медичних працівників та оперативно-рятувальних підрозділів по наданню невідкладної медичної допомоги потерпілим при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here