Home Місто В Житомирі люди з обмеженими фізичними можливостями, завдяки волонтерам, змогли поклонитися святині

В Житомирі люди з обмеженими фізичними можливостями, завдяки волонтерам, змогли поклонитися святині

137

 

Більше десятка мешканців Житомирщини змогли поклонитися правиці Святого великомученика Георгія Побідоносця завдяки "Самопомочі".

Майже два десятка мешканців Житомирщини з обмеженими фізичними можливостями прикластися до однієї з найвеличніших святинь православних християн, десниці великомученика Георгія Побідоносця завдяки волонтерам громадського об’єднання "Самопоміч Житомирщина".

Під час перебування мощей на Житомирщині, 28 листопада – 1 грудня, активісти "Самопомочі" допомогли дістатися до храмів, де перебувала святиня всім, хто не міг цього зробити сам.

– Попередньо ми зробили оголошення і люди, які не могли самостійно дістатися до собору, в якому будуть перебувати мощі, могли зателефонувати на номер гарячої лінії та попросити допомоги наших волонтерів. Ми складали список таких людей, створили навіть карту з позначенням місць, де ці люди проживають. А потім автобусом організували доставку людей, – розповіла голова громадського об’єднання "Самопоміч Житомирщина" Юлія Лефтер.

Найбільше людей – майже два десятки, дзвонили на гарячу лінію "Самопомочі" в Бердичеві. А волонтерами в цьому місті стали студенти коледжу "Промисловості, економіки і права". Хлопці та дівчата утворили коридор по якому люди на візках, милицях і діти хворі та ДЦП могли дістатися до святині.

– За мною приїхали додому, довезли до церкви,Юлія Лефтер разом із чоловіком особисто опікувалися мною і моїм онуком. Я вже 20 років на інвалідному візку самостійно добратися до церкви не можу. Завдяки цим добродіям змогла прикластися до святих мощей, сповідатись та причаститися, потім мене пригостили чаєм і солодощами, – розповідає бердичівлянка Інна Тишкевич.

Аналогічна підтримка була надана також у Житомирі та Новоград- Волинському.

– Допомагаючи людям, які не можуть самостійно ходити, ми побачили, що в місті дуже мало установ, входи яких облаштовані спеціальними пандусами. Тому наступними нашими кроком буде допомога в облаштуванні пандусами церков міста Бердичева" – каже Юлія Лефтер.

Телефон гарячої лінії продовжує працювати: 067-411-8000 (для координації будівництва пандусів для інвалідів візочників)


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here