Головна Місто В Житомирі міліція з’ясовує походження підозрілого пакунку

В Житомирі міліція з\’ясовує походження підозрілого пакунку

56
0

У передобідню пору 22 квітня до УМВС України в Житомирській області надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмета у домогосподарстві жителя обласного центру. На місці події експерти-вибухотехніки знешкодили сумнівний пакунок. Триває перевірка.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Близько 11.20 до чергової частини обласного Управління на номер «102» зателефонував 62-річний пенсіонер і повідомив, що знайшов на власній присадибній ділянці підозрілий пакунок, розміром близько 10х15 см, обгорнутий липкою стрічкою та з двома дротами.

За вказаною адресою негайно виїхали слідчо-оперативна група Житомирського міськвідділу, а також експерти вибухо-технічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

На місці події було встановлено, що підозрілий предмет знаходиться за межами домоволодіння, поблизу паркану.

З прилеглих приватних будинків та багатоповерхівок було евакуйовано місцевих жителів. Периметр потенційно небезпечної території працівники міліції взяли під охорону.

Як повідомив начальник Житомирського МВ УМВС Володимир Лупащенко, підозрілий предмет було частково знешкоджено експертами-вибухотехніками. Нині триває перевірка щодо наявності вибухових речовин у знахідці.

Також з’ясовують правоохоронці і походження сумнівного пакунку.

Подію відповідним чином зареєстровано.


 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here