Головна Місто В Житомирі міський фестиваль ”Ми обираємо майбутнє” зібрав 13 інтерактивних театрів

В Житомирі міський фестиваль \”Ми обираємо майбутнє\” зібрав 13 інтерактивних театрів

130
0

Утвердження цінностей здорового способу життя – основне завдання фестивалю. 7 рік поспіль ініціаторами заходу є Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти і культури Житомирської міськради та громадські організації.

Про це повідомляє "Житомирська хвиля".

Оцінюють роботу інтерактивних театрів у складі журі соціальні працівники та представники служби у справах дітей. Розповідає Ольга Іваницька, начальник одного з відділів Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

"Мета – привернення уваги до проблем профілактики негативних явищ у підлітковому та молодіжному середовищі, утвердження цінностей здорового способу життя популяризація волонтерської діяльності у Житомирі".

Цього року програми на фестиваль представили старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міста:

"Мене звуть Наталія Микитюк, у складі нашої агітбригади школи №7 презентували сьогодні виставу, яка закликає дітей вести здоровий спосіб життя та займатися спортом".

"Я – Ольга з загальноосвітньої школи №5. Ми показували виставу "Твій вибір".

Сьогодні журі визначить переможців фестивалю. Кращі інтерактивні театри будуть нагороджені грамотами і цінними подарунками.

13 інтерактивних театрів зібрав у Житомирі міський фестиваль "Ми обираємо майбутнє" 29.04.14 Утвердження цінностей здорового способу життя – основне завдання фестивалю. 7 рік поспіль ініціаторами заходу є Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти і культури Житомирської міськради та громадські організації. Оцінюють роботу інтерактивних театрів у складі журі соціальні працівники та представники служби у справах дітей. Розповідає Ольга Іваницька, начальник одного з відділів Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: "Мета – привернення уваги до проблем профілактики негативних явищ у підлітковому та молодіжному середовищі, утвердження цінностей здорового способу життя популяризація волонтерської діяльності у Житомирі". Цього року програми на фестиваль представили старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міста: "Мене звуть Наталія Микитюк, у складі нашої агітбригади школи №7 презентували сьогодні виставу, яка закликає дітей вести здоровий спосіб життя та займатися спортом". "Я – Ольга з загальноосвітньої школи №5. Ми показували виставу "Твій вибір". Сьогодні журі визначить переможців фестивалю. Кращі інтерактивні театри будуть нагороджені грамотами і цінними подарунками. < Попередня Наступна > Додати коментар Ім’я :D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh: 1000 символів Захисний код Оновити Надіслати JComments Банер RedTram Джерело: http://www.103fm.com.ua/news/41226-13——–q–q Житомирська хвиля
13 інтерактивних театрів зібрав у Житомирі міський фестиваль "Ми обираємо майбутнє" 29.04.14 Утвердження цінностей здорового способу життя – основне завдання фестивалю. 7 рік поспіль ініціаторами заходу є Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти і культури Житомирської міськради та громадські організації. Оцінюють роботу інтерактивних театрів у складі журі соціальні працівники та представники служби у справах дітей. Розповідає Ольга Іваницька, начальник одного з відділів Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: "Мета – привернення уваги до проблем профілактики негативних явищ у підлітковому та молодіжному середовищі, утвердження цінностей здорового способу життя популяризація волонтерської діяльності у Житомирі". Цього року програми на фестиваль представили старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міста: "Мене звуть Наталія Микитюк, у складі нашої агітбригади школи №7 презентували сьогодні виставу, яка закликає дітей вести здоровий спосіб життя та займатися спортом". "Я – Ольга з загальноосвітньої школи №5. Ми показували виставу "Твій вибір". Сьогодні журі визначить переможців фестивалю. Кращі інтерактивні театри будуть нагороджені грамотами і цінними подарунками. < Попередня Наступна > Додати коментар Ім’я :D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh: 1000 символів Захисний код Оновити Надіслати JComments Банер RedTram Джерело: http://www.103fm.com.ua/news/41226-13——–q–q Житомирська хвиляWarning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here